Viešbučiai Druskininkuose

Geriausi viešbučiai Druskininkuose

Druskininkai – miestas esantis pietų Lietuvoje ir ilgą laiką turintis garbingą kurorto titulą. Pastaruoju metu Druskininkai ypač gyvas miestas savaitgaliais ir šiltuoju metų laiku, viešbučiai Druskininkuose vos spėja suktis ir aptarnauti klientus, kaip ir kiti paslaugų teikėjai šiame mieste. Šiame įraše apžvelgsime vienus populiariausių ir gerai vertinamų viešbučių Druskininkuose. Čia yra mūsų subjektyvi nuomonė ir greičiausiai yra ir geresnių, ir populiaresnių ir pigesnių viešbučių, tačiau siūlome susipažinti su mūsų atrinktų viešbučių Druskininkuose penketuku.

Viešbutis Druskininkuose – Europa Royale Druskininkai

Viešbučiai Druskininkuose

Hotel Europa royale viešbutis Druskininkuose.

Viešbutis įsikūręs pačioje Druskininkų širdyje – šalia žymaus Druskininkų grojančio fontano, Vilniaus alėjoje. Viešbutyje yra lankęsi tūkstančiai žmonių, o apsilankiusių žmonių vertinimai tik aukštais balais. Viešbutis įsikūręs buvusioje rusų caro rezidencijoje, žinoma atrestauruotoje ir sutvarkytoje pagal šiuolaikinius standartus. Kiekvienas kambarys turi oro kondicionierių, dušą, vonią. Viešbutyje taip pat yra SPA centras ir įvairios sveikatingumo paslaugos. Viešbutyje yra nemokamas WI-FI internetas, o vos už 200 metrų yra didžiausias vandens parkas Baltijos šalyse.

Informacija apie viešbučio kainas, daugiau nuotraukų bei rezervacija.

Viešbutis Druskininkų centre – Art Hotel

Art Hotel

Viešbutis Druskininkų centre – Art Hotel

Art hotel viešbutis įsikūręs Druskininkų centre – šv. Jokūbo gatvėje. Viešbutis vertinamas trimis žvaigždutėmis, o booking.com sistemoje daugybę gerų įvertinimų. Vos už 200 metrų nuo viešbučio rasite viešą paplūdimį. Visose viešbučio erdvėse veikia nemokamas WI-FI internetas, o svečiai atvykę su automobiliais galės naudotis nemokamu parkingu šalia viešbučio. Už 7 minučių pėsčiomis rasite vandens parką, o 6 minutes pavažiave automobiliu pasieksite Snow areną.

Informacija apie viešbučio kainas, daugiau nuotraukų bei rezervacija.

Viešbutis Druskininkuose su SPA – SPA Vilnius Druskininkai

Viešbučiai Druskininkuose

Viešbutis Druskininkuose su SPA.

SPA Vilnius Druskininkai yra 4 žvaigždučių viešbutis įsikūręs pačiame Druskininkų centre. Viešbutyje rasite įsikūrusį SPA centrą, kokybiškai įrengtus elegantiškus kambarius su balkonais ir plačiaekranius televizorius. Registratūra viešbutyje dirba visą parą ir pageidaujant jums gali padėti su dviračių nuoma ar skalbimo paslaugomis. Viešbučio klientams suteikiamas nemokamas parkingas. Žinoma, visose viešbučio erdvėse rasite nemokamą WI-FI internetą.

Informacija apie viešbučio kainas, daugiau nuotraukų bei rezervacija.

BEST BALTIC Hotel Druskininkai Central – Viešbutis Druskininkuose

Geriausias viešbutis Druskininkuose

Best Baltic Hotel Druskinkai Central

Best Baltic Hotel Druskininkai Central yra itin gerai vertinamas viešbutis įsikūręs Druskininkuose – Šv. Jokūbo g. 22. Viešbučio viduje rasite įrengtą SPA, kokybiškai įrengtus modernius kambarius su oro kondicionieriais ir restoraną. Nuo viešbučio už 5 minučių pėsčiomis įsikūręs didžiausias Baltijos šalyse akvaparkas puikiai tiks jūsų laisvalaikiui. Kiekvieną rytą viešbučio svečių laukia nemokamos SPA procedūros. Viešbutyje galima apsistoti su gyvūnais, yra parkingas, o klientai gali naudotis nemokamu WI-FI internetu.

Informacija apie viešbučio kainas, daugiau nuotraukų bei rezervacija.

Ivolita viešbutis Druskininkuose

Viešbučiai Druskininkuose

Ivolita viešbutis Druskininkuose

Ivolita – 3 žvaigždučių viešbutis Druskininkų centre, jį rasite adresu Šv. Jokūbo g. 10. Viešbutis siūlo apsisoti moderniuose kambariuose, kai kurie iš jų turi virtuvėlę. Visuose kambariuose veikia nemokamas ir spartus WIFI internetas. Visai šalia viešbučio rasite 2 ežerus, daugybė dviračių ir pėsčiųjų takų jūsų aktyviam laisvalaikio praleidimui. Viešbučio svečiai gali naudotis nemokamomis parkingo vietomis.

Informacija apie viešbučio kainas, daugiau nuotraukų bei rezervacija.

Taigi, tikiuosi padėjome išsirinkti jums labiausiai tinkantį ir patinkantį viešbutį Druskininkuose ir savo laisvą laiką praleisite naudingai. Druskininkuose siūlome pasivažinėti dviračių takais, nuvykti iki Švendubrės, pasilepinti SPA malonumais, apsilankyti vandens parke. Trokštantiems naujovių siūlome išbandyti pabėgimo kambarius Druskininkuose.

DĖMESIO! Viešbučiai geriausiomis kainomis - čia, €24 nuolaida apartamentams - čia.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *