Palanga SPA Design

Kur apsistoti Palangoje?

Nors Lietuva ir nėra didelė valstybė, tačiau ji vistiek gali puikuotis savo kurortais, juk visgi mūsų šalis turi beveik šimto kilometrų jūros pakrantę, prie kurios yra įsikūrę keletas puikių kurortinių miestelių, kasmet pritraukiančių tūkstančius turistų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų Europos valstybių. Be abejo, pats garsiausias ir populiariausias iš šių kurortų yra Palanga, įsikūrusi už 26 kilometrų nuo Klaipėdos bei masiškai turistus traukianti savo paplūdimiais ir naktinėmis pramogomis, kurios yra įperkamos kiekvienam Lietuviui. Tačiau jei jūs nesate nusiteikę kiekvieną naktį klausyti iš barų sklindančios muzikos ir iki paryčių trankytis po miestą, o šiame kurorte ieškote atgaivos ir ramybės po sunkių darbų, jus turėtų dominti 3 viešbučiai Palangoje, kuriuose apsistoję pamiršite visas Basanavičiaus gatvės beskonybes ir rusišką muziką, o pasijusite esą arčiau gamtos bei kaip reikiant atsipalaiduosite.

Palanga SPA DesignViešbutis Palanga SPA Design yra penkių žvaigždučių viešbutis, įsikūręs už kelių žingsnio nuo Palangos parko, 10 minučių kelio nuo Botanikos sodo bei Gintaro muziejaus ir 50 metrų nuo Baltijos jūros. Be puikių numerių su svetainės zonomis ir belaidžiu internetu, viešbutis siūlo ir prabangų SPA centrą su vandens procedūromis, lauko baseiną, restoraną, tiekiantį europietiškus valgius bei saloną su židiniu, pro kurio langus galėsite grožėtis viešbutį supančiu pušynu. Penkių žvaigždučių viešbutis Vanagupė Spa Resort yra įsikuręs kiek toliau nuo miesto centro, jį supa pušynai, todėl jame apsistoję  negirdėsite jokio iš barų atsklindančio triukšmo, o iki puikaus balto smėlio paplūdimio bus vos 10 minučių pėsčiomis. Viešbutyje veikia SPA centras „Golden“, svečiams siūlantis baseinų kompleksą su jūros vandens baseinu, daug įvairiausių saunų, šildomą lauko baseiną bei daugiau nei 100 procedūrų.  Taip pat viešbučio teritorijoje galima žaisti tenisą ir krepšinį, išsinuomoti dviračius, kuriais galėsite pasiekti už 23 kilometrų esantį golfo aikštyną. Keturių žvaigždučių viešbutis Baltic Inn yra įsikūręs beveik pačiame Palangos centre, netoli nuo Botanikos sodo ir savo svečiams siūlo puikius kambarius su visais patogumais, restoraną tiekiantį lietuviškus ir tarptautinius valgius bei lauko terasą.

Taigi, jei žinosite, kokie 3 viešbučiai Palangoje yra patys geriausi, galėsite būti tikri, kad apsistoję viename iš jų išties puikiai praleisite laiką net jei ir nenueisite į nei vieną barą ar klubą. Jei norite tiesiog pasigėrėti lietuvišku pajūriu ir atsipalaiduoti, rinkitės Vanagupės viešbutį, kuris turi išties puikų SPA centrą ir  yra net už trijų kilometrų nuo miesto centro. Jei visgi norite būti netoli nuo pramogų vietų, rinkitės viešbutį Baltic Inn, o jei norite apsistoti tarpiniame variante tarp minėtųjų dviejų viešbučių, rinkitės Palanga SPA Design, kuris taip pat turi puikų SPA centrą, yra įsikūręs netoli parko, bet nuo pakankamai netoli yra ir pramogų vietos.

DĖMESIO! Viešbučiai geriausiomis kainomis - čia, €24 nuolaida apartamentams - čia.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *