Viešbučiai Paryžiuje

Geriausias apgyvendinimas Paryžiuje

Kiekvienas bent kartą gyvenime svajoja aplankyti Prancūziją,  juk ši šalis yra ne tik puiki atostogų vieta, bet ir Europos kultūros židinys, stulbinantis ne tik savo įstabiais monumentais, bet ir kvapą gniaužiančia gamta bei puikiu klimatu. Jei nusprendėte pažinti Prancūziją, geriausia pradėti ne nuo ko kito, kaip nuo jos sostinės Paryžiaus, kuriame yra begalė nuostabių turistinių objektų. Jūs tikrai nepamiršite akimirkų praleistų Luvro muziejuje, kuriame galėsite išvysti garsiausių visų laikų dailininkų, tokių kaip Leonardas da Vinčis, Vincentas van Gogas, Polis Gogenas ir Salvadoras Dali kūrinius, apstulbsite nuo vaizdo, kuris atsivers nuo Eifelio bokšto viršūnės, o kai pavargsite nuo turistavimo, visuomet galėsite pasigerėti Senos upės pakrantės vaizdais, apsipirkti Eliziejaus laukuose ir kaip reikiant pašėlti Paryžiaus naktiniuose klubuose. Tačiau jei planuojate kelionę į Paryžių, jums be abejo reikės kur nors apsistoti, todėl jus tikrai turėtų dominti 5 garsiausi viešbučiai Paryžiuje.

Viešbučiai Paryžiuje

Le Cinq Codet viešbutis

Pirmasis viešbutis vadinasi Le Cinq Codet ir yra įsikūręs Septintojoje gatvėje, nuo kurios iki Eifelio bokšto bus tik 15 minučių pėsčiomis, o iki stoties – 300 metrų. Šis viešbutis siūlo ne tik nepriekaištingus kambarius, kurių kiekviename bus po Mini Mac kompiuterį, chalatą ir šlepetes, bet ir daugybę pramogų, tokių kaip sveikatingumo centras, nemokami dviračiai, o restorane galėsite stebėti kaip geriausi šefai gamina jūsų maistą. Antrasis viešbutis, Hotel Indigo Paris – Opera, yra įsikūręs už 300 metrų nuo Garnier operos ir 450 metrų nuo Vandomo aikštės. Kiekviename šiuolaikiškai įrengtame teatro stiliaus numeryje jo klientai ras pripildytą nemokamą mini barą, plačiaekranį televizorių, belaidį internetą, Ipod grotuvų prijungimo stotelę ir plaukų džiovintuvą, taigi, šis viešbutis yra ne tik miesto centre, bet ir siūlo daug patogumų. Trečiasis viešbutis Hotel du Collectionneur Arc de Triomphe yra už 10  minučių kelio nuo Eliziejaus laukų ir siūlo savo klientams SPA centro bei treniruoklių salės paslaugas. Numeriai su terasomis žvelgia į gražiausias Paryžiaus gatves, o verslo klasės numeriai specialiame salone svečiams siūlo nemokamus pusryčius ryte ir koktelius vakare. Warwick Champs – Elyssees viešbutis yra įsikuręs vos už kelių žingsnių nuo Eliziejaus laukų, jo restoranas siūlo senoninius prancūziškus valgius, o vasarą ant stogo atsidaro terasa, kurioje galima pasigrožėti Eliziejaus laukų vaizdais, pavalgyti ir išgerti kokteilų. Prince de Gelles viešbutis yra už 200 metrų nuo Eliziejaus laukų ir 12 minučių kelio nuo Triumfo arkos, o svečiams siūlo Michelin žvaigždute apdovanotą restoraną La Scene ir puikius apartamentus.

Taigi, 5 garsiausi viešbučiai Paryžiuje yra viskas, ką jums reikia žinoti, norint susirasti tinkamą apgyvendinimą kelionės metu.

DĖMESIO! Viešbučiai geriausiomis kainomis - čia, €24 nuolaida apartamentams - čia.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *