Viešbutis Amsterdame

Blogiausias Viešbutis Pasaulyje

Viešbutis AmsterdameHans Brinker budget hostel – viešbutis, kuris tituluojamas blogiausiu visomis prasmėmis visame pasaulyje. Šis hostelis įsikūręs Amsterdamo centre ir yra populiarus tarp vadinamųjų backpackerių ir studentų, nors viena naktis 6-8 lovų kambaryje kainuoja virš 90 litų, tačiau daugelis nori žinoti, kad jie buvo apsistoję pačiame blogiausiame pasaulio viešbutyje.

Viešbučio klientai įspėjami, kad už viską, kas atsitiks viešbuty atsako jie patys, nes maistas  gali būti užnuodytas, lankytojai gali palūžti psichologiškai, viešbutis gali būti užkrėstas radiacija. Dušuose nėra karšto vandens, o to priežastis – viešbutis taupo vandenį. Norite pakilti liftu? Jis neveikia ir jus nukreipia rodyklė į „ekologišką kelią“ – laiptus. Rankšluostis? Vietoj šios prabangos teks pasinaudoti užuolaidomis, kurios tam skirtos.

Viešbutis Amsterdame

Blogiau būti negali? Mes pasistengsime.

Ekologiškas viešbutis

Viešbutis yra draugiškas gamtai.

Viešbučio reklaminiai plakatai skelbia – „Jau dabar, lovos kiekviename kambaryje“, „Sutvirtinkite savo imunitetą – apsistokite Hans Brinker viešbutyje. Viešbutis pritaikęs itin žavinčius dizaino sprendimus – puodukai be rankenų, kėdė be vienos kojos ar sulūžus šakutė.

Nemokamas raktas

Užsisakę kambarį – gausite raktą.

Dizaino sprendimai

Unikalūs dizaino sprendimai visur.

Tačiau iš tiesų tai yra labai gudrūs žingsniai ir tobula reklama, nes savo svetainėje viešbutis skelbia, jog viešbutyje yra 500 lovų, pigūs kambariai, restoranas ir netgi WIFI internetas bendrose erdvėse. Viešbutyje yra baras ir klubas, kuris būna atidarytas kiekvieną vakarą iki ankstaus ryto.

Ar teko lankytis šiame viešbutyje? Kokie atsiliepimai?

 

DĖMESIO! Viešbučiai geriausiomis kainomis - čia, €24 nuolaida apartamentams - čia.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *