Viešbutis Amerikoje

10 Neįprastų Viešbučių Visame Pasaulyje

Šiame įraše jums pristatysime 10 neįprastų pasaulio viešbučių, kurie nėra spindintys prabanga, šių viešbučių rezervacija nekainuoja milžiniškų pinigų, o kai kuriuose iš jų jūs galite netgi praleisti savo savaitgalį, nes jie įsikūrę mūsų kaimyninėse valstybėse. Taigi, 10 itin neįprastų ir netradicinių viešbučių, kurie įsikūrę įvairiuose pasaulio miestuose pristatomi jūsų teismui.

10. Viešbutis Silken Puerta America, kuris įsikūręs Madride

Šis futuristinis viešbutis, kuris yra įsikūręs Ispanijos sostinėje Madride buvo sukurtas pasaulyje itin žinomų ir populiarių architektų ir dizainerių. Nesijaudinkite, šis viešbutis yra iš tų prabangių viešbučių, kuris siūlo 5 žvaigždučių komfortą ir už tai nereikalauja papildomų pinigų. Silken Puerta America viešbutyje kiekvienas kambarys yra skirtingas ir unikalus.

Viešbutis Madride

Aštuntas aukštas. Dizainerė – Katrhyn Findlay.

SIlken Puerta America viešbutis

Interjero detalė.

9. Karosta kalėjimas, mūsų kaimynė Latvija

2011 metais tituluotas kaip pasaulio neįprasčiausias viešbutis. Šis buvęs KGB kalėjimas anksčiau buvo apibūdinamas kaip pragaras žemėje. Niekas nežinojo, kas vykdavo už buvusio sovietų kalėjimo sienų, bet amerikietiškas televizijos projektas „Ghostbusters“ apibūdino jį kaip vietą, kurioje daugiausia paranormalių reiškinių visame pasaulyje. Skamba baisiai? Nemažai žmonių sukaupė visą savo drąsą ir praleido ten naktį. Jie be abejo turi papasakoti įdomių istorijų apie tą naktį! Ar jūs išdrįsite praleisti naktį šiame Latvijos viešbutyje?

Karosta viešbutis Latvijoje

Štai taip atrodo šio viešbučio lovos.

Viešbutis Latvijoje

Viešbutyje prisimename sovietinė dvasia.

Viešbutis Karosta

Viešbučio darbuotojai su tematiką atitinkančiomis uniformomis.

8. Hotel de Glance viešbutis Kanadoje.

Hotel de Glance viešbutis yra įsikūręs Quebec mieste, Kanadoje. Nuostabaus grožio ir itin neįprastas viešbutis vienas iš labai nedaug tikrų ledo viešbučių ir tai yra vienintelis ledo viešbutis, kuris įsikūręs Šiaurės Amerikoje. Šis Kanados viešbutis savo duris lankytojams atveria nuo Sausio pradžios ir priklausomai nuo oro sąlygų veikia iki Kovo pabaigos.

Ledo viešbutis

Ledo viešbutis Kanadoje.

Kanados viešbutis

Jaukūs ir šilti kambariai.

Viešbutis iš ledo

Viešbučio salė.

7. Blow up hall 5050 – prabangus viešbutis Lenkijoje.

Tarp 10 neįprastų pasaulio viešbučių pateko dar viena Lietuvos kaimynė – Lenkija. Šis viešbutis yra futuristinio dizaino, itin prabangus. Šis viešbutis Poznanėje turi ne tik nuostabaus dizaino kambarius, bet ir puikiai panaudoja 21-ojo amžiaus technologijas. Viešbučio svečiai padarę „check-iną“ gauna iphone telefoną, su kuriuo galės atrakinti savo kambario duris.

Viešbutis Lenkijoje

Prabangus viešbutis Poznanėje.

Viešbučio kambarys

Viešbučio Poznanėje kambarys.

Viešbutis Lenkijoje

Štai toks yra šio prabangaus viešbučio baras.

 6. Kolarbyn Eco Lodge – Viešbutis Švedijoje

Šis ekologiškas viešbutis įsikūręs Švedijoje. Kolarbyn Eco Lodge bando sumažinti taršą gamtai tapdamas gamtos dalimi. Šiluma kambariuose palaikoma naudojant malkas, kurios randamos miške, nameliai pagaminti iš ekologiškų medžiagų. Nuostabaus grožio nameliuose ir trobelėse rasite paprastus, bet patogius baldus ir prietaisus. Abejojame, ar šiame viešbutyje rasite WIFI internetą.

Viešbutis miške

Viešbučio kambarys miške.

Vakarienė žvakių šviesoje

Jauki vakarienė žvakių šviesoje.

Viešbučio miegamasis

Jaukus viešbučio miegamasis.

5. Bato viešbutis – viešbutis Naujojoje Zelandijoje.

Užtenka vien pavadinimo, jog susidaryti neįprasto viešbučio vaizdą. Šis viešbutis, kuris ya įsikūręs Naujojoje Zelandijoje yra unikalus, nes kiekvienas jo svečias apsistoja milžiniškame bate. Taip, perskaitėte teisingai, BATE. Jūsų įspūdžius sustiprins gražios apylinkės ir kaimiškas gyvenimo būdas.

Viešbutis Naujojoje Zelandijoje

Štai kaip atrodo viešbutis bate iš išorės.

Bato viešbutis

Iš šono atrodo keistai.

Malonus viešbutis

Viduje jauku ir šilta.

4. Museumotel – viešbutis Prancūzijoje.

Museumotel viešbutis Prancūzijoje be abejonės yra unikalus meno kūrinys, kurio dizaineris yra Pascal Haüserman. O istorija tokia – museumotel ~1960 metais buvo vasarą veikiantis didesnio viešbučio priedas. Tačiau 2006 metais šie nameliai buvo pertvarkyti į dabartinį museumotel ir nuo tada šis viešbutis mėgaujasi sėkme ir populiarumu, kurio nusipelnė nuo pat pradžių. Viešbučio interjeras yra pop-meno stiliaus, o kiekvienas „burbulas“ turi savo unikalią temą ir spalvas.

Viešbutis Prancūzijoje

Museumotel viešbučio namelis.

Unikalus viešbučio dizainas

Burbulo vidaus interjeras.

Viešbučio kambarys Prancūzijoje

„Burbulai“ naktį.

3. Anantara auksinis trikampis – viešbutis Tailande.

Anantara viešbutis įsikūręs nuostabaus grožio apylinkėse – auksiniame trikampyje. Šis viešbutis kartu yra gražus ir didingas. Viešbutis puikiai balansuoja tarp prabangos ir unikalumo.

Viešbutis Tailande

Šis viešbutis yra draugiškas gyvūnams.

Viešbučio Tailande interjeras

Stulbinantis viešbučio interjeras.

Prabangus viešbutis

Šio prabangaus viešbučio vestibiulis.

2. Thorngrove dvaras – Viešbutis Australijoje.

Thorngrove dvaras yra puikus viešbutis įsikūręs Adelaidės kalvose. Jame rasite ir futurizmo, ir natūralumo, ir karališkų elementų. Gražios dekoracijos ir įspūdingas pastatų fasadas traukia ir žavi viešbučio svečius iš viso pasaulio.

Įėjimas į viešbutį

Įėjimas į Thorngrove dvarą kaip iš pasakos.

Viešbutis Australijoje

Štai taip atrodo viešbučio miegamasis.

Prabangus viešbutis

Viešbučio išorė.

1. Dog Bark Park Inn – Viešbutis Amerikoje.

Viešbutis įsikūręs Cottonwood, Idaho, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Daugelis turbūt nėra girdėję apie Cottonwood miestą, bet šis viešbutis švytėjo įvairiuose naujienų portaluose, televizijoje. Šis viešbutis terminą „draugiškas gyvūnams“ pateikia visiškai kitame lygmenyje.

Viešbutis Amerikoje

Milžiniškas šuo.

Unikalus viešbutis

Miegamasis pilnas šunų.

Unikalus viešbutis

Nuostabios apylinkės.

 

 

 

 

DĖMESIO! Viešbučiai geriausiomis kainomis - čia, €24 nuolaida apartamentams - čia.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *